Kanarya Forum

Hi, look at an interesting site

CarlosfueLd 19.04.2020
Hi, here on the forum guys advised a cool Dating site, be sure to register - you will not REGRET it https://bit.ly/2VHWPjt

Kanaryamın fiy bölgesi

Mustafa 15.04.2020
Kanaryamın Fiy bölgesindeki tüy dökülmüş yavru alına bilirmi birde neden dökülür bu bölgedeki tüyler

High bed frame full Wilshire

labedroomErord 08.04.2020
[b][url=https://labedroom.com/]Queen bedroom sets[/url][/b]
Think refresh your interior? Read carefully the news of goods home from current collection, in which are as furniture with colorful floral patterns and and goods with luxurious texture and finish metallic. Poof for the garden is obligatory attribute of each houses. In the online store you can buy best furniture for any house. We can deliver in WEST LOS ANGELES customer all furniture at desired time days.Cost of goods, those that offers web shop office furniture WILSHIRE delight all visitor.In turn small tariff may cause few questions regarding reliability furniture. The catalog which is today filled all kinds of items office furniture represents just quality enterprise products.

kafes değişimi

halil 02.04.2020
selamlar bir cift york kusunu bir kafeste çiflestirdim. 1 adet yumurtadan çıkmış yavrum vardır. ama şimdi yavru tüneğe çıkınca kafes değişikliği yapmam gerekiyor. kanaryalarda bir sıkıntı oluşurmu ? ciftleşmesi kesilirmi yada hayvanlar ortam değişikliğinden ara tüy dönemine girermi?

Erkek 6 aylık ötmüyor

Engin hoca 05.01.2020
Balkonda bulunan kafesini içeri aldık Kanaryam vikliyor hafif bicirdiyor ama uzun otüm yapmıyor. Öter gibi gırtlağındaki tüyler hareket ediyor lakin ses çıkmıyor. Nedendir?

gloster kanarya 2 yavru dişi erkek

cem 05.07.2019
Merhaba kafesin büyük olması gerekirmi ve nasıl bir yem önerirsiniz ayrıca salatalık ekmek yer mi ?

Gözde şişme

Hülya 02.06.2019
Merhaba iki yaşında erkek kanaryam uzun bir süredir ötmüyor ve gözünde şişlik var gecmiyor halsiz uyukluyor sürekli ne yapmak gerekli tesekkürler

yavru ölümü

alicem 15.04.2019
iyi günler
kanaryam dört adet yavru çıkardı,beslemesinde de sıkıntı yoktu yemliklerin de mama,karışık yem,haşlanmış yumurta da bulunduruyorum suyunu her gün kaynamış dinlendirilmiş suyla değiştiriyorum ama yumurta çıkımından dört gün sonra yavrular ilk gün ikisi ikinci gün diğeri ve üçüncü gün de son yavru öldü sebebi ne olabilir

gloster yumurta

tuncay 29.03.2019
gloster kanaryalarım ilk yumurta ları kızgınlık yumurtası dedik 2. defada aynı şekilde 2 yumurta verdi sebebi ne olabilirki ?

Kanaryalarım kavga ediyor

Umut 03.03.2019
1.5 yaşlarında bir erkek ve bir dişi kanaryam var. Birbirlerini 5-6 aydan beri tanıyorlar ve ayrı kafeslerde görüyorlardı. Son 2 haftadır kafeslerin arasına birbirlerini görmemeleri için bir engel koymuştum. İkisi de tamamen kızıştı, erkek olan dik ötüşlerini yaptı, dişi olan ise ona karşılık verip ağzında kağıt, ip gibi şeyler taşımaya başladı. Bugün dişi olanı alıp erkeğin kafesine attım ama dişi sürekli erkeği kovalıyor ve erkek ondan kaçıyor. Dişi erkeğin yem yemesine bile izin vermiyor. Neden böyle yapıyor ve bu durum ne kadar sürer.(dişi kanarya daha önce 3 ağız yavru büyütmüş, erkek kanarya daha önce hiç çiftleşmedi.) Şimdiden çok teşekkürler.

Ynt: Kanaryalarım kavga ediyor

Tarık 12.03.2019
Merhaba,
Kaçan kovalanır :) şaka bir yana çok sürmez, tam hazır olduklarında eşleşeceklerdir. endişelenmeye gerek yok

Ynt: Kanaryalarım kavga ediyor

Hüseyin Zümrüt 11.04.2019
Merhaba; Şu anda her şey gayet olması gerektiği gibi oluyor. Hiç müdahale etmeyin, onlar kavga eder, itişip kakışırlar. Birbirlerine alışacaklardır. Dişi en sonunda erkeği kabul edecektir.

Yavru kanaryam 13-14 aylık ötmüyor

Anıl 25.01.2019
Merhaba arkadaşlar gloster yavrum yaklasık 13-14 aylık oldu farklı farklı kişilere gösterdim erkek dediler fakat halen ötmüyor.Ötmesi için ne yapabilirim?

Ynt: Yavru kanaryam 13-14 aylık ötmüyor

Kerim 25.01.2019
Baharın gelmesini bekle, yakın zamanda tüy dökmemişse öter. Eğer ötmezse ya bir sağlık sorunu vardır ya dişidir. Kanaryalar yılın 12 ayı ötmez.

Ynt: Ynt: Yavru kanaryam 13-14 aylık ötmüyor

Anıl 25.01.2019
Tüy problemi yok sağlığı gayet yerinde hareketli ders yapıyor eğitim sesi açtığımda cinsiyet içinde işi bilen kişilere gösterdim erkek dediler hep

Ynt: Yavru kanaryam 13-14 aylık ötmüyor

Anıl 10.02.2019
Kardeşim 13 14 aylık diyon o kuş çoktan ötmesi lazım eğer ötmüyosa youtubdan kanarya ötüm dersi aç hergün 1 hafta boyunca ötmeye başlar eğer hala ötmesse bi problem vardır

Ynt: Yavru kanarya bir tane altta kaliyor

veysel Bozdogan 24.02.2019
üc yavru kanarya var dört tane idi bugün sabah biri ölmüstü. simdi 3 tane kaldi bir tanesi altta kaliyor annesi sadece ikisini besliyor ne yapmaliyim.

Kuşum ötmüyor

Norwich kanaryam 04.01.2019
Geçen sene kışın sonuna doğru kanaryam hastalandı. Ondan önce çok güzel ötüyordu hastalandıktan sonra ötmeyi bıraktı. Ele alıştırdık sürekli evin içinde gezip dolanıyor. Ama eskisi gibi senfoni vermiyor ne yapabilirim. İlacı veya bir yöntemi var mı?

Ynt: Kuşum ötmüyor

tarık 18.01.2019
ilaçlık bir durum olduğunu düşünmüyorum, tüy yapmıştır, ara tüye girmiştir, vs vs vs. kanaryalar 12 ay ötmez, senede 3 4 ay verimli öter.

Mozambik kanaryamin ayağında siyahlık

Özlem 20.12.2018
Merhaba, kanaryamin sol arka tek ayağı ile tırnağı birleşiminde siyahlık var bugün hastaneye götürdüm. Doktor ip dolanması olabileceğini ama üzerinde tül olmadığını söylediğimde vitaminsizlikten kaynaklanabileceğini söyledi. Vitamin verdi ve gozlemlememi istedi. Ama bu yeterli mi başka yapabileceğim birşey var mı enfeksiyon kapıp uzuv kaybına yol açabilir mi doktor tirnaginin düşeceğini söyledi maalesef lütfen yardımcı olabilir misiniz?
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Yeni yorum